Üye Listesi

1-HÜRCAN KÖSE(Fen - Edebiyat Fakültesi)

2-IEVGENIIA SUKHOVII(Fen - Edebiyat Fakültesi)

3-CEREN TÜRK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

4-ASLIHAN SAĞSÖZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

5-MERYEM UÇAR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

6-ÖMER GÜLEÇ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

7-SIROZHIDDIN BABAZHANOV(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

8-TÜRKAN İLAYDA BÜK(Ziraat Fakültesi)

9-OZAN OKAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

10-SERDEM DEMİR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

11-İLKER ARALIOĞLU(Fen - Edebiyat Fakültesi)

12-OKTAY CANDAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

13-ERHAN KASAPOĞLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

14-BERKAY SAKIZ(Ziraat Fakültesi)

15-BURAK ŞAHİN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

16-İZZET AKMAN(Ziraat Fakültesi)

17-MERT CAN DEDE(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

18-ONUR ŞAHİNGÖZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

19-SEMA KEVSER AKKAŞ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

20-GUVANCH HANOV(Fen - Edebiyat Fakültesi)

21-SEDANUR MANDEV(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

22-MAKIMA GULMALIYEVA(Tıp Fakültesi)

23-İBRAHİM AYHAN(İlahiyat Fakültesi)

24-TURGAY DEMİREL(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

25-ÇAĞLAR ÇETİN(Ziraat Fakültesi)

26-SEDA KAYA(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

27-ZUHAL KILIÇ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

28-CANSU ZURNACİ(Veteriner Fakültesi)

29-DİDEM GİRGİN(Ziraat Fakültesi)

30-FATMA DEMİRBAKAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

31-ŞEYMA BARAN(Tıp Fakültesi)

32-HİVDA YURTSEVER(Fen - Edebiyat Fakültesi)

33-AYMYRAT BERDIYEV(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

34-ONUR AYDENİZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

35-GİZEM YILMAZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

36-NİSA NUR TAYANÇ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

37-BÜŞRA MUMCU(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

38-SERKAN SAYLAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

39-PINAR ARGINDOĞAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

40-FURKAN FARUK ŞAGUL(Fen - Edebiyat Fakültesi)

41-SEDANUR GÜLBAŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

42-BİLGEHAN EZİLMEZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

43-AŞKIN BİLGİ(Sağlık Yüksekokulu)

44-MUSTAFA CÜNEYT ORHAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

45-MELİKE YILDIZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

46-EZGİ DEMİREL(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

47-EDA SU ÖZDOĞAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

48-RÜMEYSA NUR DURAK(Sağlık Yüksekokulu)

49-FURKAN FIRAT(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

50-BERKAN ÇETİN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

51-NİHAN TUĞÇE BOZ(Tıp Fakültesi)

52-DENİZ YEŞİLYURT(Fen - Edebiyat Fakültesi)

53-ZEHRA GÖKDAĞLI(Fen - Edebiyat Fakültesi)

54-BETÜL SENA YILDIZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

55-FATMA ÇELİK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

56-ELİF TUĞTEKİN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

57-EMRAH CAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

58-YASİN AKSİPAHİ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

59-DOĞUKAN ŞABAHAT(Tıp Fakültesi)

60-ÖMER HAKAN GÜZEL(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

61-MEHMET CAN ŞENTÜRK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

62-ZEYNEP AKPINAR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

63-EREN UTKU ÇOBAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

64-GÖKÇE KARAYİĞİTOĞLU(Fen - Edebiyat Fakültesi)

65-ELİF SENEM TEKTAŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

66-SÜLEYMAN KESKİN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

67-BERFİN DEMİR(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

68-OSMAN CAN DAL(Fen - Edebiyat Fakültesi)

69-CÜNEYT GEYLANİ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

70-AYŞE AKSOY(Fen - Edebiyat Fakültesi)

71-HANİFE AKKABAN(İlahiyat Fakültesi)

72-YASEMİN MACİT(Fen - Edebiyat Fakültesi)

73-YASİN YILMAZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

74-MİNENUR AK(Sağlık Yüksekokulu)

75-ONUR SOKULLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

76-MUHAMMAD USMAN OZBEK (Çorlu Mühendislik Fakültesi)

77-ABDULLAH ÇELİK(Sağlık Yüksekokulu)

78-ÖZCAN TOKÖZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

79-PINAR KAVRAZ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

80-TURGAY DEMİRCİ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

81-TUANA YILMAZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

82-İNCİFEM SARI(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

83-MERT ERDEM(Fen - Edebiyat Fakültesi)

84-DOĞANCAN KURT(Fen - Edebiyat Fakültesi)

85-HİLAL SÜREYYA DOĞAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

86-BERSU GÜNER(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

87-ZÜLAL DANIŞMAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

88-SEYHUN ALPER İNAN(Çorlu Meslek Yüksekokulu)

89-EGE AKDEMİR(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

90-HALİL OĞULCAN KARAMAĞARA(Fen - Edebiyat Fakültesi)

91-AYŞEGÜL BAYDEMİR(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

92-SAİTCAN YILDIRIM(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

93-UĞUR CAN AKÇAY(Fen - Edebiyat Fakültesi)

94-BATUHAN TUNCEL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

95-AIHAM JAMILEH(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

96-YASEMİN KARAMAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

97-ESRA ADA(Fen - Edebiyat Fakültesi)

98-EMİR MELİH UĞUR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

99-FARUK TOPÇU(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

100-FURKAN BİTİŞ(Veteriner Fakültesi)

101-BAHAR KISAER(Fen - Edebiyat Fakültesi)


Topluluğa Yapılan Toplam Başvuru Sayısı:142